E-shop

Výzdoba měst

Prodej a pronájem dekorací pro města a obce

 

 

Chtěli byste mít vánoční výzdobu zajištěnu bezstarostně?


Rádi Vám pomůžeme vyzdobit Vaše město nebo obec tak, abychom zachovali jeho architektonický ráz a zároveň navodlili příjemnou vánoční náladu. Pokud chcete nazdobit vánoční stromeček, radnici, ulice Vašeho města nebo třeba vánoční trhy, obraťte se na nás. Dekorace může být světelná nebo nesvětelná, záleží jen na Vašich přáních.

 

Navštíví Vás náš obchodní zástupce a na základě schůzky vypracujeme nezávaznou nabídku a vizualizaci. Ne každá obec má velký rozpočet, a proto Vám nabízíme i možnost pronájmu dekorací nebo prodej na splátky. Samozřejmostí jsou i doprovodné služby, jako např. skladování dekorací, montáž a servis vánoční výzdoby.

 

Pro obce, které chtějí ušetřit a chtějí mít vánoční výzdobu zajištěnu bezstarostně, nabízíme možnost výhodného pronájmu dekorů na sloupy veřejného osvětlení. Bližší informace naleznete v samostatné sekci.

 

Individuální přístup a minimalizace Vašich nákladů jsou důvodem, proč každoročně zajišťujeme vánoční výzdobu na mnoha místech po celé republice. Přidejte se i Vy.


Kontaktujte nás!

Vyplňte následující formulář a my Vám zavoláme, nebo rovnou zavolejte na telefonní číslo +420 474 316 731.Captcha
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrat tri?

Navštivte nás