E-shop

Kariéra

Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky, které pravidelně školíme nejen po technické stránce, ale i z hlediska bezpečnosti práce, vztahu k životnímu prostředí a systému řízení jakosti.

V současné době máme 24 zaměstnanců, z toho 9 žen.

Kvalifikace zaměstnanců:

  • grafici a designéři
  • obchodní zástupci
  • zámečníci
  • svářeči
  • elektrikáři
  • obsluha strojů
  • pracovníci pro externí montáže
  • profesní řidiči

V současné chvíli přijímáme kolegy na následující pozice:

Obchodní zástupce

Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání
Nadprůměrné znalosti kancelářských programů
Komunikativní znalost alespoň jednoho cizího jazyka
Řidičský průkaz sk. B
Ochota cestovat
Prokazatelná obchodní praxe výhodou, ne však podmínkou (hlavní je zápal pro věc)

Charakterové vlastnosti uchazeče:
Příjemné vystupování, přesvědčivá osobnost a výborné komunikační dovednosti. Ochota učit se novým věcem, cílevědomost, pečlivost a samostatnost. Vysoké pracovní nasazení, týmový duch a zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání nových zákazníků a rozvoj stávajících obchodních vztahů. Pravidelná komunikace se zákazníky, analýza jejich potřeb. Prezentace produktů a služeb a následný dohled nad procesem realizace zakázek.

Místo výkonu práce:
Průmyslová zóna Verne Klášterec nad Ohří a celá Česká republika

Nabízíme:
Stabilní pracovní poměr
Motivační složku platu

Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Školení profesních dovedností
Osobní rozvoj

Termín nástupu:
ihned

Váš strukturovaný životopis s fotografií a průvodní dopis zasílejte na ungr@mkmont.cz